Bezbolesne usuwanie zębów Gliwice

bezbolesne usuwanie zębów gliwice

Nie musisz bać się dentysty w Gliwicach. Bezbolesne usuwanie zębów.

Bezbolesne usuwanie zębów Gliwice jest możliwe. Chociaż, jak wiadomo – lepiej zapobiegać niż leczyć to zdarzają się sytuacje, w których wizyta lecznicza u stomatologa jest konieczna. Zaawansowane stadium próchnicze może wpłynąć na konieczność usunięcia zęba. Pacjenci korzystający z usług dentysty w Gliwicach nie powinni obawiać się tego typu zabiegu, ponieważ w klinice kładziony jest nacisk przede wszystkim na maksymalny komfort pacjenta w trakcie wykonywania każdego zabiegu.

Nowoczesne technologie - innowacyjne podejście do pacjenta

Dzięki temu podczas całej procedury zabiegowej pacjenci nie odczuwają dyskomfortu. Przed wykonaniem zabiegu z pacjentem omawiany jest cały proces przebiegu usługi, a także informowany jest o dobraniu odpowiedniego leczenia. Za sprawą nowoczesnych znieczuleń pacjenci nie odczuwają bólu.

Nowoczesna metoda walki z bólem

Dentysta Gliwice stosuje także innowacyjną metodę blokowania bólu prądem. Impuls elektryczny o wysokiej częstotliwości jest skierowany na dziąsło, dzięki czemu wytwarza znieczulenie, a jednocześnie pobudza do generowania substancji przeciwbólowych. Ta nowatorska metoda blokowania bólu pochodzi z USA, a dentyści z Gliwic jako pierwsi wprowadzili ją do stosowania starając się w maksymalny sposób dbać o komfort pacjentów podczas wykonywanych zabiegów.