dentysta gliwice

Dentysta Gliwice - klinika stomatologiczna na wysokim poziomie

Dentysta Gliwice – nasza klinika stomatologiczna znajduje się w Gliwicach przy ulicy Witkiewicza 75. Jest to miejsce, w którym dentysta skupia się na pacjencie w ujęciu holistycznym oferując kompleksowe leczenie na wysokiej klasy sprzętach, a także przy użyciu świetnej jakości produktów. Dużym atutem jest leczenie w przyjaznej atmosferze nie tylko osób dorosłych, ale także dzieci. Za sprawą wysoko wykwalifikowanego specjalisty, dla którego dobro pacjenta jest najistotniejsze każdy zabieg jest wykonywany z powodzeniem. Oferta jest niezwykle szeroka i obejmuje zabiegi wykonywane przy nowoczesnym znieczuleniu, które jest nieinwazyjne dla pacjenta i pozwala na bezbolesny przebieg leczenia.

Gabinet dentystyczny w Gliwicach oferuje zabiegi z zakresu:

Pacjenci mogą także skorzystać z usług wybielania zębów metodą nakładkową, wybielania zębów martwych, a także laserowego wybielania zębów. Warto dodać, że w gabinecie stomatologicznym w Gliwicach dostępny jest profesjonalny sprzęt, dzięki któremu można wykonać tomografię komputerową zęba, a także istnieje możliwość skanowania uzębienia w formacie 3D. Pacjenci w trudnych i pilnych przypadkach przyjmowani są także w weekendy oraz święta.

dentysta Gliwice

tomografia
komputerowa zęba

dentysta Gliwice

skanowanie uzębienia w formacie 3D

dentysta Gliwice

innowacyjne metody wybielania zębów

dentysta Gliwice

indywidualne podejście do małych pacjentów

dentysta Gliwice

możliwość wizyty w weekendy i święta

dentysta gliwice

Lekarz stomatolog Marcin Krufczyk

Marcin Krufczyk jest to specjalista z wieloletnim doświadczeniem, a także dużym zasobem wiedzy, który w sposób indywidulany podchodzi do każdego pacjenta.

Ukończone szkoły:
Nagrody:
Występy w mediach: