Laserowe wybielanie zębów Gliwice

laserowe wybielanie zębów w gliwicach

Laserowe wybielanie i laser do tkanek miękkich

Chirurgia stomatologiczna jest niezwykle szeroką dziedziną, która obejmuje wiele zabiegów w obszarze jamy ustnej. Wykonywane są w tym zakresie między innymi: zabiegi koagulacji tkanek, biostymulacji i innych, Wszystko to zapewnia małoinwazyjne przeprowadzenie zabiegów, a także pozwala na zminimalizowanie ryzyka użycia skalpela.

Zalety lasera do tkanek miękkich

Laser używany przez dentystę w Gliwicach jest niezastąpionym narzędziem dając niezwykłą dokładność, a także precyzję przy wykonywaniu zabiegów. Warto dodać, że zabiegi wykonywane z użyciem lasera do tkanek miękkich charakteryzuje przyspieszony proces gojenia.

Istnieje wiele zalet używania lasera do tkanek miękkich między innymi wykazywane działania bakteriobójczego, eliminacja powikłań pozabiegowych, a także większy komfort dla pacjenta. Laser wykorzystywany jest także przy wybielaniu zębów.

Laserowe wybielanie zębów na najlepszym sprzęcie w Gliwicach

Dentysta Gliwice proponuje także nowoczesne zabiegi laserowego wybielania zębów. Ten rodzaj usługi polega na zmianie odcienia zębów. Za sprawą wybielania zębów dochodzi do poprawy nie tylko wizualnej zębów i uśmiechu, ale także samopoczucia pacjentów. Stomatolog Gliwice dba o jakość wykonywanych usług, dlatego pacjenci decydujący się na laserowe wybielanie zębów mogą być przekonani, że ich uśmiech będzie w pełni satysfakcjonujący. Zabiegi wykonywane są przy zastosowaniu lamp LED oraz lasera diodowego, który emituje światła aktywujące wybielający środek chemiczny uprzednio nałożony na zęby.